Number of items: 425
2412844
11540
399
500
Porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2435333
11541
399
Kék nyitható porcelán tojás virág mintával, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
1 000 HUF
2389476
11542
399
1 600 HUF
2242965
11543
399
Schaubachkunst porcelán furulyázó kisfiú kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 13 cm
2 000 HUF
2411467
11544
399
3 000 HUF
2411498
11545
399
CTC baba porcelán teás készlet, kanna és cukortartó jelzett, tej kiöntő lepattanással
4 000 HUF
2416177
11546
399
Szálas tea tartó edény. Kézzel festett, jelzés nélküli porcelán, minimális kopással 13 cm
2 000 HUF
2406545
11547
399
Mongol festett porcelán maszk. Jelzett,.kézzel festett, hibátlan. 16x11,5 cm
4 000 HUF
2365982
11548
399
1 400 HUF
2393205
11549
399
3 000 HUF
2417896
11550
399
Mázsa kerámia retró lámpatest, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 22,5 cm
5 000 HUF
2417287
11551
399
Virágmintás porcelán edény, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással, d: 13 és 21 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m