Chinaware / Porcelain Number of items: 425
2387675
11396
399
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
5 000 HUF
2341068
11397
399
2 000 HUF
2433589
11398
399
26000
Zsolnay furulyázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24,5 cm
26 000 HUF
2277013
11399
399
Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm
2 800 HUF
2433295
11400
399
6 000 HUF
2433314
11401
399
11 db Zsolnay süteményes tányér- Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
4 000 HUF
2433139
11402
399
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
7 000 HUF
2416917
11403
399
Zsolnay Barocco porcelán lapocska / plakett, kézzel festett, jelzés nélkül, eredeti dobozában, leírással, 4×5,5 cm
3 000 HUF
2436251
11404
399
Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú.
10 000 HUF
2416792
11405
399
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
10 000 HUF
2440687
11406
399
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm
6 000 HUF
2440714
11407
399
Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house