Number of items: 425

11480.

18 000 HUF
48,78
56,25

11481.

12 000 HUF

Alt Wien urna váza pár. XIX. sz. Bécs, historizáló stílus. Kézzel festett, jelzett, egyik javított, kopásokkal. m: 22 cm
11482.

20 000 HUF
54,20
62,50
16

Royal dux porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x8,5 cm
11483.

5 000 HUF

Roxal Dux elefánt. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 13x9 cm
11484.

5 000 HUF

Fischer fajansz kávékiöntő és csésze egy aljjal. Kézzel festett, jelzett FIscher J. Budapest. kanna fedele ragasztott, csészén kis lepattanás, mázrepedésekkel m: 17 cm
11485.

6 000 HUF
17

Capodimonte plasztikus figurákkal díszített, 2 személyes porcelán kávés készlet (kanna, kiöntő, cukortartó, 2 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, lepattanásokkal.
11486.

10 000 HUF

Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11487.

4 000 HUF

11488.

5 000 HUF

Carlsbad jelzett porcleán süteményes készlet 4 tányérral. Kézzel festett, jelzett, tálon javítás. hajszálrepedésekkel. d: 19 cm, tál 21x31 cm
11489.

10 000 HUF

11490.

8 000 HUF

DW karlsbadi porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:
11491.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF