Jewellery
Number of items: 170
2418576
19108
397
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, fehér kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,34 g
3 800 HUF
2418581
19109
397
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, lila kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,15 g
3 800 HUF
2416171
19110
397
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 13,96 g
2 000 HUF
2416166
19111
397
Jewellery
Ezüst(Ag) forgatható közepű gyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 8,58 g
2 400 HUF
2418146
19112
397
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,77 g
3 600 HUF
2418120
19113
397
Jewellery
Ezüst(Ag) "London" zománcozott díszkanál, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 12,31 g
6 000 HUF
2418064
19114
397
4600
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, zöld kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,83 g
4 600 HUF
2418068
19115
397
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, markazittal, jelzés nélkül, méret: 63, bruttó: 4,37 g
3 400 HUF
2418082
19116
397
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) mandolin kitűző, jelzett, h: 3,3 cm, nettó: 5,83 g
3 200 HUF
2418083
19117
397
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,38 g
4 800 HUF
2388919
19118
397
Jewellery
Tibeti ezüst(Ag) korall berakásos bross, 2 db, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 20,1 g
2 000 HUF
2362457
19119
397
32000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca zománcozott berakással, monogrammal, jelzett, kopásokkal, 150g
32 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m