Jewellery
Number of items: 170
2414980
19084
397
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző Jelzett 2,4 g
2 000 HUF
2414977
19085
397
Jewellery
Ezüst (Ag) ősmadaras fülbevaló pár Jelzett 4,4 g
4 000 HUF
2418240
19086
397
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, háromsoros köves díszítéssel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,43 g
2 600 HUF
2418363
19087
397
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek, virágos gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,10 g
6 000 HUF
2418376
19088
397
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr ló, jelzés nélkül, h: 4,5 cm, nettó: 16,14 g
8 000 HUF
2418444
19089
397
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kövekkel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,49 g
2 800 HUF
2418298
19090
397
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns masszív gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 14,43 g
6 000 HUF
2418243
19091
397
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,6 g
2 800 HUF
2418285
19092
397
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,62 g
2 800 HUF
2418297
19093
397
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal és kék kővel, jelzett, méret: 61, bruttó: 5,37 g
3 400 HUF
2418222
19094
397
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kővel és markazitokkal, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,87 g
2 400 HUF
2418225
19095
397
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, csiszolt kék kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 10,34 g
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m