Jewellery

Number of items: 170

6 db ezüsz (Ag) kiskanál, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, h: 11 cm
19156.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) virágos karkötő, rózsaszín strasszokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 6,9 g
19157.

4 000 HUF

19158.

70 000 HUF
189,70
218,75

19159.

550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

19160.

60 000 HUF
162,60
187,50

Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 15,30 gr.
19161.

150 000 HUF
406,50
468,75

Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra 21 köves szerkezettel, naptár funkcióval, működő, jó állapotban, számlapon oxidációval, jelzett. 34 mm, bruttó: 30,32 g
19162.

80 000 HUF
216,80
250,00

L.U.C. (Chopard) svájci zsebóra, jelzett 14K arany (Au) tokkal, a tokon helyenként kisebb karcolásokkal. Működő, jó állapotú, jelzett szerkezettel, másodpercmutatóval. Törött üveggel. Bruttó: 89 g, d: 50 mm
19163.

180 000 HUF
487,80
562,50

18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
19164.

160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db villa és 6 db kés. Nettó 412 g + az ezüst nyelű kések Jelzett, mesterjegyes
19165.

60 000 HUF
162,60
187,50

19166.

36 000 HUF
97,56
112,50

19167.

200 000 HUF
542,01
625,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF