Jewellery Number of items: 170
2418557
19156
397
Jewellery
6 db ezüsz (Ag) kiskanál, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, h: 11 cm
18 000 HUF
2416995
19157
397
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos karkötő, rózsaszín strasszokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 6,9 g
4 000 HUF
2318642
19158
397
70000
Jewellery
70 000 HUF
2394168
19159
397
550000
Jewellery
550 000 HUF
2362731
19160
397
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) cukordoboz. XIX. sz. magyar. jelzett, mesterjegyes / Silver candy box. Hallmarked 19th century 12x9x9 cm, 180 g
60 000 HUF
2418943
19161
397
150000
Jewellery
Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 15,30 gr.
150 000 HUF
2363439
19162
397
80000
Jewellery
Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra 21 köves szerkezettel, naptár funkcióval, működő, jó állapotban, számlapon oxidációval, jelzett. 34 mm, bruttó: 30,32 g
80 000 HUF
2418857
19163
397
180000
Jewellery
L.U.C. (Chopard) svájci zsebóra, jelzett 14K arany (Au) tokkal, a tokon helyenként kisebb karcolásokkal. Működő, jó állapotú, jelzett szerkezettel, másodpercmutatóval. Törött üveggel. Bruttó: 89 g, d: 50 mm
180 000 HUF
2375448
19164
397
160000
Jewellery
18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
160 000 HUF
2420562
19165
397
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db villa és 6 db kés. Nettó 412 g + az ezüst nyelű kések Jelzett, mesterjegyes
60 000 HUF
2387650
19166
397
36000
Jewellery
36 000 HUF
2413934
19167
397
200000
Jewellery
200 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house