https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 170

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g
1
19120.

Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
3 db ezüst (Ag) pohártalp, az egyiken horpadással, 16g 4,3 cm
1
19121.

3 db ezüst (Ag) pohártalp, az egyiken horpadással, 16g 4,3 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű zöldkővel. Jelzett, 5,38 g , m:54
1
19122.

Ezüst (Ag) gyűrű zöldkővel. Jelzett, 5,38 g , m:54

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst (Ag) gyűrű halacskás díszítéssel, borostyán kővel 4,91 g m: 54
1
19123.

Ezüst (Ag) gyűrű halacskás díszítéssel, borostyán kővel 4,91 g m: 54

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst(Ag) köves "szárnyas" kereszt függő, jelzett, 2,8×1,7 cm, bruttó: 1,4 g
1
19124.

Ezüst(Ag) köves "szárnyas" kereszt függő, jelzett, 2,8×1,7 cm, bruttó: 1,4 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) fekete köves markazitos függő, jelzett, 1,2×1,1 cm, bruttó: 2,3 g
1
19125.

Ezüst(Ag) fekete köves markazitos függő, jelzett, 1,2×1,1 cm, bruttó: 2,3 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) légy függő, markazit kövekkel, jelzett, 2,3×1,9 cm, bruttó: 2,4 g
1
19126.

Ezüst(Ag) légy függő, markazit kövekkel, jelzett, 2,3×1,9 cm, bruttó: 2,4 g

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) köves kulcs függő, jelzett, 4×1 cm, bruttó: 1,9 g
1
19127.

Ezüst(Ag) köves kulcs függő, jelzett, 4×1 cm, bruttó: 1,9 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53
1
19128.

Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) antik teáskanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 50,3 g
1
19129.

Ezüst(Ag) antik teáskanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 50,3 g

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) csepp alakú, köves függő, jelzett, 1,9×1 cm, bruttó: 2,5 g
1
19130.

Ezüst(Ag) csepp alakú, köves függő, jelzett, 1,9×1 cm, bruttó: 2,5 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
4
 
Ezüst(Ag) gyöngyös és "V" köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5 g
1
19131.

Ezüst(Ag) gyöngyös és "V" köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
4
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment