Jewellery

Number of items: 238

Ezüst (Ag) nyelű  tálaló kanál és villa. Jelzett, egyik sérült 25 cm
19228.

4 000 HUF

Fischer & Co. ékszerész, Bécs Mária Terézia ezüst tallér utánveret, fém tállal. Eredeti dobozában. d: 14 cm
19229.

8 000 HUF
26

Ezüst (Ag) tükör, jelzett, hátoldalán "Edna" gravírozással, kopásnyomokkal, br. 237 g, h: 23,5 cm, d: 13,5 cm
19230.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) áttört kínáló tál. XIX: sz. vége, magyar. Jelzett mesterjegyes. Üveg lappal az alján. Nettó 1110 g. 31x23 cm
19231.

240 000 HUF
650,41
750,00

Ezüst (Ag) négyesfogatú lovas hintó figura Kézzel készített, jelzett. 73,5 g, 11 cm
19232.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db nagy villa, 10 db kis villa, 12 db ezüst nyelű kés. Nettó 754 g + kések. XIX. sz. vége. magyar. jelzett, jó  állapotban.
19233.

120 000 HUF
325,20
375,00

14K arany (Au) karkötő fonott díszítéssel. Jelzett, 30,5 g, 18,5 cm
19234.

280 000 HUF
758,81
875,00

XIX: sz vége: Masszív ezüst asztali tükör. Jelzett (0,925-ös) Ezüstözött hátlappal, kitámasztóval. 24x30 cm
19235.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm
19236.

20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) Cylindre 14K női zsebóra virágmintás díszítéssel. Jelzett. Működő, lepattant zománc díszítéssel, kissé karcos óraüveggel. Ezen kívül jó állapotban. Bruttó: 25,04g , d:35 mm
19238.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF