Jewellery
Number of items: 238
2312381
19192
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,86 g
2 800 HUF
2312754
19193
391
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, piros kővel, jelzés nélkül, bruttó: 3,02 g
1 600 HUF
2312778
19194
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek virágos medál, markazittal, láncon, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 6,91 g
3 600 HUF
2312421
19195
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,09 g
3 000 HUF
2312426
19196
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,63 g
2 600 HUF
2336497
19197
391
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,41 g
4 800 HUF
2336727
19198
391
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) virágos fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,46 g
5 500 HUF
2312695
19199
391
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,47 g
3 600 HUF
2312388
19200
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,72 g
2 600 HUF
2312680
19201
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 49, 50, bruttó: 8,36 g
3 000 HUF
2336615
19202
391
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 21,5 cm, bruttó: 17,21 g
10 000 HUF
2312887
19203
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5,5 cm, nettó: 16,59 g
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m