https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 238

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) "happy" feliratú karkötő, jelzett, d: 6 cm, nettó: 3,46 g
1
19168.

Ezüst(Ag) "happy" feliratú karkötő, jelzett, d: 6 cm, nettó: 3,46 g

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus piros kővel és markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,77 g
1
19169.

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus piros kővel és markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,77 g

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag)  cigaretta tárca. jelzett, díszített.  120 g 10x7,5 cm
1
19170.

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. jelzett, díszített. 120 g 10x7,5 cm

 
Sold
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,95 g
1
19171.

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,95 g

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,74 g
1
19172.

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,74 g

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) "PM" monogramos késbakok, 2 db, jelzettek, h: 10,5 cm, nettó: 66,3 g
1
19173.

Ezüst (Ag) "PM" monogramos késbakok, 2 db, jelzettek, h: 10,5 cm, nettó: 66,3 g

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) levelet formáló tálka, jelzett, 12,5x11,5 cm, nettó: 29 g
1
19174.

Ezüst (Ag.) levelet formáló tálka, jelzett, 12,5x11,5 cm, nettó: 29 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus sárga kővel, jelzés nélkül, méret: 50, bruttó: 5,32 g
1
19175.

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus sárga kővel, jelzés nélkül, méret: 50, bruttó: 5,32 g

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 16,33 g
1
19176.

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 16,33 g

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) lánc ametiszt medállal, Jelzett 15,8 g
1
19177.

Ezüst (Ag) lánc ametiszt medállal, Jelzett 15,8 g

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
6
 
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzés nélkül, nettó: 4,23 g + 1 db fém medál
1
19178.

Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzés nélkül, nettó: 4,23 g + 1 db fém medál

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kővel és fülbevaló pár, jelzettek, méret: 69 cm, h: 4 cm, bruttó: 5,67 g
1
19179.

Ezüst (Ag) gyűrű kővel és fülbevaló pár, jelzettek, méret: 69 cm, h: 4 cm, bruttó: 5,67 g

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment