Jewellery
Number of items: 238
2277589
19216
391
Jewellery
Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g
2 800 HUF
2277396
19217
391
Jewellery
2 000 HUF
2320837
19218
391
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. jn. két apró fúrt lyukkal. 96,38 g 8x9 cm
18 000 HUF
2277151
19219
391
Jewellery
1 600 HUF
2333309
19220
391
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) címeres cigaretta tárca, jelzett, 7x9,5 cm, nettó: 100,7 g
28 000 HUF
2316285
19221
391
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db + kígyó nyaklánc, medállal, jelzettek, bruttó: 28,46 g
6 500 HUF
2355435
19222
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) késbak párban 1866 Bécs, 13 latos ezüst jellel, mesterjegyes. 74 g 9,5 cm
20 000 HUF
2359849
19223
391
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, 0,02 karátos briliánssal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,01 g
3 000 HUF
2334859
19224
391
Jewellery
Ezüst (Ag) talpas pohárka 2 db jelzett 58,3 g, m: 11,5 cm
20 000 HUF
2359857
19225
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, gránát kővel, jelzett, tanúsítvánnyal, h: 42 cm, bruttó: 10,15 g
4 000 HUF
2356260
19226
391
Jewellery
Ezüst (Ag) óralánc fém szerelékekkel és üveg függővel, jelzett, h: 33 cm, bruttó 51,31 g
3 000 HUF
2355451
19227
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m