Number of items: 160
2280983
11151
383
Rosenthal Versace Medusa tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. d :18 cm
4 000 HUF
2278333
11152
383
Meisseni mokkás csésze 5 db aljjal + egy tálka. Kézzel festett, jelzett, egyik csészén kis lepattanással, apró kopásokkal.
4 000 HUF
2283788
11153
383
Meisseni váza. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 25 cm
3 000 HUF
2284974
11154
383
Meisseni porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, lepattanással, d: 21 cm
2 800 HUF
2278281
11155
383
XX. sz. eleje: Hutschenreuther Fritz Klee Art Deco fedeles váza maszkokkal. Aranyozott, kis kopással 22 cm .
8 000 HUF
2285891
11156
383
Meisseni fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 27 cm
8 000 HUF
2285871
11157
383
Meisseni porcelán figurák, puttók, Kézzel festett, jelzett, javított. m: 12 cm
18 000 HUF
2285881
11158
383
Meisseni tojás és só- bors tartó. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. m: 8 cm
4 000 HUF
2285868
11159
383
Meisseni porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18,5 cm
5 000 HUF
2278257
11160
383
Meisseni hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm
2 400 HUF
2285866
11161
383
Meisseni porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 24 cm
8 000 HUF
2285864
11162
383
Meisseni porcelán kínáló. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 14 cm, m: 14 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m