Number of items: 160
2279539
11199
383
Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. sz 18 cm, m: 11 cm
8 000 HUF
2279542
11200
383
14000
Ens darumadár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 24 cm
14 000 HUF
2277864
11201
383
2200
Porcelán madár, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 11 cm
2 200 HUF
2277861
11202
383
3800
Royal Copenhagen porcelán tálak, hibátlan, jelzett, d: 18 cm
3 800 HUF
2277857
11203
383
Royal Copenhagen porcelán tálak, 2 db, hibátlanok, jelzettek, d: 18 cm
7 000 HUF
2277859
11204
383
7 000 HUF
2277856
11205
383
7 000 HUF
2278790
11206
383
Bavaria váza ezüst dekorral. Jelzett, kis kopással m: 14 cm
1 200 HUF
2277755
11207
383
3200
Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3,5 és 13 cm
3 200 HUF
2277706
11208
383
3200
Porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
3 200 HUF
2277678
11209
383
Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm
1 800 HUF
2277640
11210
383
Porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m