Number of items: 160
2278823
11187
383
2 db Ens rózsa kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal. 9 cm
1 800 HUF
2283082
11188
383
Virágmintás kék fedeles teafűtartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
2 400 HUF
2280294
11189
383
ENSZ épületeit, testületeit ábrázoló mintás porcelán tányér. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan / UN buildings chinaware. d: 25,5 cm
5 000 HUF
2282836
11190
383
Virágmintás porcelán mélytányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22,5 cm
1 000 HUF
2285387
11191
383
Drasche babázó kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 8,5 cm
1 200 HUF
2285366
11192
383
Motts country life angol porcelán kistányér. d: 20 cm Matricás, hibátlan
1 000 HUF
2277693
11193
383
Francia Sarreguemines fajansz dísztányérok. 4 db különböző. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyiken hajszálrepedésekkel. d: 22 cm
20 000 HUF
2277600
11194
383
Porcelán fácán, kézzel festett, jelzés nélkül, egészen apró mázhibákkal, m: 7,5 cm
2 000 HUF
2277592
11195
383
Porcelán papagáj, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
2 800 HUF
2277598
11196
383
Porcelán aranyfácán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
2 800 HUF
2278826
11197
383
Vaillant's vállalat 125. évfordulójára készített Bavaria porcelán kályha, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 21 cm
2 400 HUF
2279586
11198
383
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m