Number of items: 160
2277393
11139
383
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
3 000 HUF
2277040
11140
383
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 21,5 cm
2 600 HUF
2277048
11141
383
Hollóházi kék alapon arany rózsamintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 17 cm
2 000 HUF
2277329
11142
383
Hollóházi kottát olvasó hölgy, fehér mázas jelzett, hibátlan, m:22 cm
2 000 HUF
2283060
11143
383
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:29 cm
1 000 HUF
2282240
11144
383
Hollóházi hattyú pár (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 10 cm (2×)
3 000 HUF
2277675
11145
383
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2 800 HUF
2235028
11146
383
Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1 000 HUF
2284330
11147
383
Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
4 000 HUF
2284955
11148
383
Drasche porcelán népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
1 000 HUF
2284411
11149
383
Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×12 cm
2 400 HUF
2200082
11150
383
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m