Number of items: 160
2281211
11127
383
Zsolnay pillangómintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×11,5 cm
6 000 HUF
2283613
11128
383
Zsolnay korsó, jelzett (Fürtös György jelzéssel), pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
1 000 HUF
2284024
11129
383
Zsolnay porcelán mini kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
1 000 HUF
2284037
11130
383
Zsolnay porcelán szív alakú tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, 11,5×8,5 cm
1 000 HUF
2283630
11131
383
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
5 000 HUF
2240592
11132
383
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm
3 000 HUF
2243086
11133
383
Hollóházi hamutál, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm
1 000 HUF
2216849
11134
383
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm
2281338
11135
383
Hollóházi kétszemélyes mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
5 000 HUF
2283532
11136
383
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
3 000 HUF
2282325
11137
383
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopással, m: 30 cm
10 000 HUF
2281120
11138
383
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m