Chinaware / Porcelain Number of items: 196
2198516
11239
375
cca 1892 Josef Steidl Znaim fajansz dísztál. Kézzel festett, jelzett, alján névbejegyzéssel 1892-ből, kopásnyomokkal, perem széle erősen kopott, d: 28 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 28 cm
10 000 HUF
2200082
11240
375
22000
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm
22 000 HUF
2199048
11241
375
Rosenthal porcelán teáscsésze és alj, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 5,5 cm, d: 14,5 cm
3 000 HUF
2196197
11242
375
Grindley porcelán teáscsésze aljak, 2 db, W. T. Copeland & Sons porcelán süteményes tálka, 1 db, Jimenau porcelán "Lübbenau Spreewald" feliratú csészealj, 1 db, valamint 1 db kínai "sárkányfigurás" tálka, összesen 5 db, matricásak, és részben kézzel festettek, jelzett, változó állapotban, kopásnyomokkal, d: 14 cm és 17 cm közötti méretben
1 800 HUF
2197086
11243
375
2 000 HUF
2197936
11244
375
Rosenthal 1941 német birodalmi jelzésű fehér porcelán tányér, apró kopásokkal, jelzett, d: 23 cm
1 200 HUF
2198529
11245
375
2 db Aquincum porcelán halfigura, egyik kettős, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 és 15 cm
2 600 HUF
2203833
11246
375
2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper und Söhne Wien)m kopásnyomokkal, m. 14 és 9 cm
4 000 HUF
2203683
11247
375
Royal Dux ülő akt, fehér mázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
2 000 HUF
2197096
11248
375
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m:16 cm
1 400 HUF
2197090
11249
375
Drasche pillangó, aranyszínű, jelzett, kopott, m. 5,5 cm
2 000 HUF
2198974
11250
375
Drasche porcelán szív alakú dobozka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9,5x9,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house