Chinaware / Porcelain Number of items: 196
2200215
11215
375
4 db Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm és 20,5 cm közötti méretben
3 000 HUF
2203409
11216
375
Hollóházi nagy méretű fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40 cm
4 000 HUF
2196210
11217
375
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:13,5 cm 2195987
11218
375
500
Hollóházi zöld virág mintás váza, matricás, jelzett, m: 17 cm 2196228
11219
375
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
1 400 HUF
2196202
11220
375
500
Hollóházi porcelán váza, rózsaszín-lila márványhatású dekorral, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2196181
11221
375
600
Hollóháza kék váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm
2196238
11222
375
Hollóházi porcelán váza és hamutál florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, váza m: 24 cm
1 000 HUF
2178157
11223
375
2178497
11224
375
Hollóházi Márka Vermouth porcelán hordó, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm
2114613
11225
375
36000
36 000 HUF
2179512
11226
375
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house