Number of items: 196
2196929
11191
375
cca 1940 Zsolnay Mátyás Pince kistányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 18 cm
1 000 HUF
2203131
11192
375
Zsolnay nyuszik, Két darab. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m:6,5 cm, 7 cm
2 800 HUF
2203126
11193
375
Zsolnay futó bárányok. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 9x7 cm
2 400 HUF
2184183
11194
375
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
1 000 HUF
2203059
11195
375
Zsolnay cinke. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 10 cm
2 000 HUF
2203056
11196
375
Zsolnay macskával játszó gyermek. Kézzel festett, jelzett, letörés a hüvelykujjon. 15 cm
2 000 HUF
2093709
11197
375
3 000 HUF
2200846
11198
375
6 db Zsolnay virágmintás leveses tányér. Matricás, jelzett, kis lepattanással d: 25 cm
3 000 HUF
2200232
11199
375
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, belül letöréssel, 10,5x10,5x6 cm
3 000 HUF
2194981
11200
375
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 13x8 cm
1 000 HUF
2183840
11201
375
1 000 HUF
2178567
11202
375
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m