Chinaware / Porcelain Number of items: 196
2056185
11288
375
1875417
11289
375
2161443
11290
375
Rosenthal rózsás váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2 400 HUF
2127074
11291
375
Rosenthal virágmintás porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×11×4 cm
1 000 HUF
2199102
11292
375
2 db jelzett matricás bonbonier, apró lepattanásokkal, 7,5x7,5 cm
2 000 HUF
2196083
11293
375
Jelzés nélkül: Veszekedő kislány és kisfiú figura, kézzel festett, festéshibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
1 000 HUF
2197102
11294
375
2 db kis méretű elefánt figura, egyik porcelán, másik kerámia, lepattanással, jelzés nélkül, m: 7 cm
1 200 HUF
2203282
11295
375
Vegyes porcelán és kerámia tétel: Zsolnay porcelán szószos tál, matricás, sérült, jelzett + porcelán szószos tál, jelzés nélkül + Va bene porcelán tál, máz alatti repedésekkel, jelzett, 15x23 + Sörös korsó, mázas kerámia, Sopron felirattal, apró lepattanásal + Margaréta virágot utánzó tál, mázas kerámia, d: 21 cm, jelzés nélkül + Porcelán tál, Banquet, John Tams limited, repedésekkel, d. 16,5 cm
2202586
11296
375
Aquincumi porcelán bagoly és malac figura, kézzel festett/matricás, jelzett, apró kopásokkal, 5x5,5 cm, 4x6 cm + Hollóházi porcelán tyúk figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6 cm
2 000 HUF
2203406
11297
375
Kínai virágos lány. Kézzel festett, jelzés nélkül. máz hibával a hajon. / Chinese girl with flowers. Hand painted, without mark. Minor paint-scratch 39,5 cm
4 000 HUF
2203398
11298
375
Kínai mini paraván 4 db kétoldalas, kézzel festett porcelán képpel. Egy kép mérete 15x5 cm / Chinese mini -paravan with hand painted porcelain images. Each 15x5 cm
4 000 HUF
2202423
11299
375
Aquincumi porcelán kacsa figura, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 11,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house