Advertisement

Number of items: 112

Franck kávé, zománcozott fém tábla, sérülésekkel, 49,5×32,5 cm
12601.

11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1960-70 Törpeautó lemezárugyár kartondoboza, játékautó nélkül, apró szakadásokkal, belül firkált
12602.

1 000 HUF

4 db papír bonbonos doboz
12603.

4 db papír bonbonos doboz

1 000 HUF

Vegyes dohányzással-szivarozással kapcsolatos régebbi doboz és bolha tétel: 1 db hengeres formájú Pilvax szivar különlegességek fém doboz fedéllel (Dohánygyár Eger), jó állapotban, m: 14,5 cm. 1 db fém Pilvax szivar tartó, h: 14 cm. 1 db szipka, Adler Fülöp és Fiai feliratú tokban. 1 db Szikra gyufásdoboz. 1 db fém hamutartó, "Gazdák biztosítószövetkezete, Budapest IX., Üllői út 1" felirattal, enyhén kopott.
12604.

3 000 HUF

6 db régi vegyes fém doboz fedéllel, mind kopott: Pick Márk Szalámigyár és Paprika-Export, hengeres formájú, illusztrált, magyar-angol-német nyelvű feliratokkal, erősen kopott és horpadt, m: 18,5 cm. Ovomaltine, hengeres formájú, erősen kopott, m: 21 cm. 1 db Kalocsai Magyar Különleges Paprika, gazadagon illusztrált, enyhén kopott, m: 14 cm. 1 db Dietrich&Gottschlig Budapest, gazdagon illusztrált, kopott, m: 12,5 cm. 1 db Manfred Weiss Raspberry Jam (málna lekvár), angol felirattal, kopott, m. 8,5 cm. 1 db Államilag ellenőrzött magyar csemege édes nemes paprika doboz, magyar-német-francia-angol.olasz felirattal, enyhén kopott, m: 6,5 cm.
12605.

4 000 HUF

12606.

5 000 HUF

3 db régi vegyes fém doboz fedéllel, mind kopott: Julius Meinl kakaó, illusztrált, m: 14,5 cm. Szent István cikória, rózsákkal illusztrált, m: 7,5 cm. 1 db Baeder Caola vitaminos arc és bőrápoló krém, m. 3 cm, d: 9,5 cm.
12607.

2 000 HUF

Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz ("Pegasus" varrócérna és Selyemfényű horgolócérna "SAS Special") doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült.  1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz, enyhén sérült., m: 6x13x2,5 cm. 2x12 db biztosítótű eredeti papír csomagolásában ("Sirt" Sicherheitsnadeln).
12608.

3 000 HUF

3 db régi kocka formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm
12609.

4 000 HUF

2 db régi Cukorértékesítő Nemzeti Vállalat fém doboz fedéllel, illusztrált, egyik erősen kopott, másik jó állapotban, m: 20 cm
12610.

3 000 HUF

2 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, illusztrált a négy évszakkal, kopásnyomokkal, enyhén rozsdás, m: 13 cm
12611.

3 000 HUF

3 db régi Stühmer fémdoboz: 1 db nagyméretű illusztrált Stühmer 505, a XX. század cukorkája, a kékszalaggal felirattal, fedéllel, kopott, m: 21,5 cm. 1 db illusztrált Stühmer kakaó henger alakú doboz, kopott, m: 19,5 cm, d: 12 cm. 1 db kocka alakú Stühmer vékony karton doboz, m: 8 cm.
12612.

4 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF