Advertisement

Number of items: 112

"HAB" bőr- és vászoncipő fehérítő reklámja
12577.

1 800 HUF

cca 1940 Kamilloflor sampon hajtatlan doboza. 24x16 cm
12578.

1 000 HUF

Salvator-forrás Eperjes címke
12579.

Salvator-forrás Eperjes címke

4 200 HUF
11,38
13,13

vegyes könyvjelző és kártyanptár tétel: össz. 7 db illusztrált könyvjelző, ebből 1 db cca 1930-40 "Ezt gyűjtsd,1 pengő Bp., takarékossági nap, okt. 31" felirattal, hátoldalán takarékossági tízparancsolattal. 6 db ca. 1950-60 (OTP, Takarékbélyeg). Össz. 2 db fém kártyanaptár: 1 db "Állami Biztosító, ÁB, Tűz ellen védekezz" felirattal, kopott. 1 db 1956 évi államkölcsön sorsolások, OTP, jó állapotban. Mindkettő 7x9,5 cm.
12580.

1 000 HUF
19

15 db különböző sörcímke (Kiscsaládi Sör, Kőbányai Sör, Duna Beer Type Pilsen, stb.)
12581.

1 600 HUF

Corvin Áruház gyerekeknek szóló játékmegrendelő kétoldalas nyomtatványa + Corvin Áruház megrendelő kártya
12582.

2 000 HUF

Good Speed fém doboz, kissé kopott, 16,5×9×4,5 cm
12583.

800 HUF
20

cca 1970 PIKO magyar nyelvű, színes, képes modellvasút katalógus.
12584.

2 000 HUF

cca 1930 Haasen sör zománc reklám tábla, sérült. 20x30 cm
12585.

5 000 HUF
10

12586.

16 000 HUF
43,36
50,00

12587.

1 000 HUF

cca 1930 Schicht szappan zománc reklám tábla, sérült. 41x30 cm
12588.

3 000 HUF
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF