Advertisement Number of items: 112
2144435
12577
369
Advertisement
"HAB" bőr- és vászoncipő fehérítő reklámja
1 800 HUF
1893216
12578
369
Advertisement
cca 1940 Kamilloflor sampon hajtatlan doboza. 24x16 cm
1 000 HUF
2147690
12579
369
4200
Advertisement
Salvator-forrás Eperjes címke
4 200 HUF
2141654
12580
369
Advertisement
vegyes könyvjelző és kártyanptár tétel: össz. 7 db illusztrált könyvjelző, ebből 1 db cca 1930-40 "Ezt gyűjtsd,1 pengő Bp., takarékossági nap, okt. 31" felirattal, hátoldalán takarékossági tízparancsolattal. 6 db ca. 1950-60 (OTP, Takarékbélyeg). Össz. 2 db fém kártyanaptár: 1 db "Állami Biztosító, ÁB, Tűz ellen védekezz" felirattal, kopott. 1 db 1956 évi államkölcsön sorsolások, OTP, jó állapotban. Mindkettő 7x9,5 cm.
1 000 HUF
2145387
12581
369
Advertisement
15 db különböző sörcímke (Kiscsaládi Sör, Kőbányai Sör, Duna Beer Type Pilsen, stb.)
1 600 HUF
2144455
12582
369
Advertisement
Corvin Áruház gyerekeknek szóló játékmegrendelő kétoldalas nyomtatványa + Corvin Áruház megrendelő kártya
2 000 HUF
2149831
12583
369
Advertisement
Good Speed fém doboz, kissé kopott, 16,5×9×4,5 cm 2149565
12584
369
Advertisement
cca 1970 PIKO magyar nyelvű, színes, képes modellvasút katalógus.
2 000 HUF
2143993
12585
369
Advertisement
cca 1930 Haasen sör zománc reklám tábla, sérült. 20x30 cm
5 000 HUF
1963940
12586
369
Advertisement
16 000 HUF
2126885
12587
369
Advertisement
1 000 HUF
2143992
12588
369
Advertisement
cca 1930 Schicht szappan zománc reklám tábla, sérült. 41x30 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house