Advertisement

Number of items: 112

Sempronia szivarszipka reklámos üveg hamutartó 13x10 cm
12589.

3 000 HUF
20

cca 1930 Maggi leves ízesítő zománc reklám tábla, sérült. 49x24 cm
12590.

5 000 HUF
21

cca 1930 Agfa zománc tábla, sérült. 59x38 cm
12591.

1 200 HUF
28

cca 1910 Krayer és Társa Festék-, Kencze és Lakk-Gyár fejléces minta-papírja, rajta a Váci út 34. "Krayer-házzal", Bp., Rosenthal Gyula Műintézetéből, litho, hajtásnyommal, a széleken szakadt, 37x23 cm
12592.

3 000 HUF

cca 1920-1940 Izsák József Rt. festékkereskedelmi vállalat nyomtatványa , hajtásnyommal, foltos, kis lyukkal.
12593.

2 000 HUF

cca 1980 13 reklámos nejlon zacskó, változó állapotban.
12594.

2 000 HUF

5+ 1 db festett fém doboz klf méretben
12595.

2 000 HUF

1941 Bp.-Monor, Monori Magkereskedésének 1941. évi tavaszi képes főárjegyzéke, az első lap elvált, az utolsó lap hiányzik, a tűzése hiányzik és a lapok szétválnak, kissé foltos, 94 p.
12596.

1 000 HUF

cca 1930-1940 Lakos és Székely speciális gépgyár, elektromos, autogén hegesztő és festékszóró berendezésekre öröknaptár, kissé viseltes állapotban, sérült, foltos naptáras kartonlapokkal, 34,5x11,5 cm
12597.

11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1920-70 össz. 11 db kis és közepes méretű, részben illusztrált fém és karton doboz fedéllel: 1 db cca 1920 csecsemő hosszát mérő szalag, eredeti karton dobozában. 2 db Neocarbolax gyógyszeres fém doboz. 1 db Szapolid szappanpapír karton doboz tartalommal. 1 db Csillag paszta, 1 db Prinzengarde szivarkás doboz. 1 db Sultan Flor török pipadohány, erősen kopott és horpadt. 1 db Benson and Hedges Super Virginia Cigarette, especially packed for Scandinavian Airlines feliratú fém doboz. 1 db Franck Henrik hosszúkás formájú kávés fém doboz, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, erősen kopott és horpadt, h: 22 cm. 1 db Huntley and Palmers Biscuits, London kekszes fém doboz, m: 10,5 cm. 1 db Ambassador inked ribbon fém doboz + 1 db cca 1930-40 zománcozott szappantartó, sérült. + 1 db modern Guinness sör fém reklámtábla, 14,5x10 cm
12598.

3 600 HUF
9,76
11,25

3 db gumiabroncs reklám, reprint!
12599.

1 200 HUF

cca 1925 Marabu IX gőz- és melegvízkazán szórólap, Kun S. grafikájával, szakadással, 31×23 cm
12600.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF