https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 112

Auction is over! Item soon called at the auction hall
3 db régi Szövetkezeti és Hangya doboz fedéllel, kopottak: 1 db Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, 16x23x11 cm. 1 db Hangya tea szalon keverék illusztrált fém doboz, 7,5x10x7 cm. 1 db Hangya valódi szegedi édes-nemes paprika illusztrált, fém doboz, m: 9 cm.
1
12613.

3 db régi Szövetkezeti és Hangya doboz fedéllel, kopottak: 1 db Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, 16x23x11 cm. 1 db Hangya tea szalon keverék illusztrált fém doboz, 7,5x10x7 cm. 1 db Hangya valódi szegedi édes-nemes paprika illusztrált, fém doboz, m: 9 cm.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
8
 
cca 1930-1940 Corvin boríték és levélpapír, Mátyás királlyal illusztrált, címeres kartondobozban, 25x17x6 cm + ca. 48 db névjegyboríték kartondobozban.
1
12614.

cca 1930-1940 Corvin boríték és levélpapír, Mátyás királlyal illusztrált, címeres kartondobozban, 25x17x6 cm + ca. 48 db névjegyboríték kartondobozban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
2 db Stühmer fémdoboz: 1 db illusztrált Stühmer Ropp (nápolyi), fedéllel, kopott, 16x21x7 cm. 1 db illusztrált Stühmer E kakaó henger alakú doboz, m: 20,5 cm, d: 12 cm.
1
12615.

2 db Stühmer fémdoboz: 1 db illusztrált Stühmer Ropp (nápolyi), fedéllel, kopott, 16x21x7 cm. 1 db illusztrált Stühmer E kakaó henger alakú doboz, m: 20,5 cm, d: 12 cm.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
5 db klf. régi papír szivarkás doboz: Memphis, Stambul, Coronitas, Opera, Balaton. Fedél belsején magyar nevezetességek illusztrációival (Halászbástya, Tihany stb.), kopott állapotban.
1
12616.

5 db klf. régi papír szivarkás doboz: Memphis, Stambul, Coronitas, Opera, Balaton. Fedél belsején magyar nevezetességek illusztrációival (Halászbástya, Tihany stb.), kopott állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
5 db klf. régi papír szivarkás doboz a pengő időszakból: Dames, Stambul, Theba, Ghiubek, Khedive. Fedél belsején budapesti nevezetességek fotóivel (Királyi Vár, Országház stb.)
1
12617.

5 db klf. régi papír szivarkás doboz a pengő időszakból: Dames, Stambul, Theba, Ghiubek, Khedive. Fedél belsején budapesti nevezetességek fotóivel (Királyi Vár, Országház stb.)

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
6 db klf. Szövetkezeti és Hangya tétel: Óra, nem jár, kopott állapotban. Hangya szódabikarbóna, Albertfalva papír doboz tartalommal. Apolló Aranybronz, Albertfalva papír doboz. Tejkrém szappan, kisméretű papír doboz szappannal. A Hangya zsebnaptára, 1925, elején beragasztott Sorsjegyutalvány Ujságírók kórháza javára 2000 kor. bélyeggel, irredenta szöveggel (Hiszek egy...), sok bejegyzéssel.  A Hangya zsebnaptár1944, bejegyzés nélkül, kijáró lapokkal.
1
12618.

6 db klf. Szövetkezeti és Hangya tétel: Óra, nem jár, kopott állapotban. Hangya szódabikarbóna, Albertfalva papír doboz tartalommal. Apolló Aranybronz, Albertfalva papír doboz. Tejkrém szappan, kisméretű papír doboz szappannal. A Hangya zsebnaptára, 1925, elején beragasztott Sorsjegyutalvány Ujságírók kórháza javára 2000 kor. bélyeggel, irredenta szöveggel (Hiszek egy...), sok bejegyzéssel. A Hangya zsebnaptár1944, bejegyzés nélkül, kijáró lapokkal.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
16
 
8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
1
12619.

8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban  postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos.  1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
1
12620.

2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Délpesti Áfész, Comex, John Player, Centrum, Masterfil
1
12621.

cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Délpesti Áfész, Comex, John Player, Centrum, Masterfil

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Shell, Vianova, Malév, Skála, Rifle
1
12622.

cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Shell, Vianova, Malév, Skála, Rifle

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Vegeta, Ambrusné, Rifle, Sopiana, Gyöngy üdítő
1
12623.

cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Vegeta, Ambrusné, Rifle, Sopiana, Gyöngy üdítő

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Mokka, Coopturist, Fókusz, Masterfil, Délpesti Áfész
1
12624.

cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Mokka, Coopturist, Fókusz, Masterfil, Délpesti Áfész

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment