https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Advertisement Number of items: 112
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2141480
12613
369
0
4000
Advertisement
Artworks & Paper
1
3 db régi Szövetkezeti és Hangya doboz fedéllel, kopottak: 1 db Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, 16x23x11 cm. 1 db Hangya tea szalon keverék illusztrált fém doboz, 7,5x10x7 cm. 1 db Hangya valódi szegedi édes-nemes paprika illusztrált, fém doboz, m: 9 cm.
Starting price:
4 000 HUF
2140799
12614
369
0
2000
Advertisement
Artworks & Paper
1
cca 1930-1940 Corvin boríték és levélpapír, Mátyás királlyal illusztrált, címeres kartondobozban, 25x17x6 cm + ca. 48 db névjegyboríték kartondobozban.
Starting price:
2 000 HUF
2140779
12615
369
0
4000
Advertisement
Artworks & Paper
1
2 db Stühmer fémdoboz: 1 db illusztrált Stühmer Ropp (nápolyi), fedéllel, kopott, 16x21x7 cm. 1 db illusztrált Stühmer E kakaó henger alakú doboz, m: 20,5 cm, d: 12 cm.
Starting price:
4 000 HUF
2142507
12616
369
0
3000
Advertisement
Artworks & Paper
1
5 db klf. régi papír szivarkás doboz: Memphis, Stambul, Coronitas, Opera, Balaton. Fedél belsején magyar nevezetességek illusztrációival (Halászbástya, Tihany stb.), kopott állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
2142503
12617
369
0
3000
Advertisement
Artworks & Paper
1
5 db klf. régi papír szivarkás doboz a pengő időszakból: Dames, Stambul, Theba, Ghiubek, Khedive. Fedél belsején budapesti nevezetességek fotóivel (Királyi Vár, Országház stb.)
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2142527
12618
369
0
3000
Advertisement
Artworks & Paper
1
6 db klf. Szövetkezeti és Hangya tétel: Óra, nem jár, kopott állapotban. Hangya szódabikarbóna, Albertfalva papír doboz tartalommal. Apolló Aranybronz, Albertfalva papír doboz. Tejkrém szappan, kisméretű papír doboz szappannal. A Hangya zsebnaptára, 1925, elején beragasztott Sorsjegyutalvány Ujságírók kórháza javára 2000 kor. bélyeggel, irredenta szöveggel (Hiszek egy...), sok bejegyzéssel. A Hangya zsebnaptár1944, bejegyzés nélkül, kijáró lapokkal.
Starting price:
3 000 HUF
2142539
12619
369
0
2000
Advertisement
Artworks & Paper
1
8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2141614
12620
369
0
3000
Advertisement
Artworks & Paper
1
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2151300
12621
369
0
1000
Advertisement
Artworks & Paper
1
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Délpesti Áfész, Comex, John Player, Centrum, Masterfil
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2151297
12622
369
0
1000
Advertisement
Artworks & Paper
1
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Shell, Vianova, Malév, Skála, Rifle
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2151290
12623
369
0
1000
Advertisement
Artworks & Paper
1
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Vegeta, Ambrusné, Rifle, Sopiana, Gyöngy üdítő
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2151277
12624
369
0
1000
Advertisement
Artworks & Paper
1
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Mokka, Coopturist, Fókusz, Masterfil, Délpesti Áfész
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment