Number of items: 85
1775896
11182
321
28000
28 000 HUF
1749232
11183
321
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, eredeti tokban, 11×10 cm
1 000 HUF
1776818
11184
321
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
1 200 HUF
1778566
11185
321
Lippelsdorf bonbonier és ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:3 és 6 cm, d:6 és 9,5 cm
1 000 HUF
1750269
11186
321
Francia Sarreguemines fajansz fűszertartó só-bors tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszál repedéssel, 8,5×7,5 cm
2 000 HUF
1775881
11187
321
3200
Retró Hollóházi váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
3 200 HUF
1726340
11188
321
Hollóházi porcelán narancssárga-barna mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
4 000 HUF
1775855
11189
321
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán medál (2db), matricás, jelzett, hibátlan, 6x4 cm
6 000 HUF
1774533
11190
321
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
2 000 HUF
1774536
11191
321
Hollóházi madaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
2 000 HUF
1750375
11192
321
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
1 200 HUF
1777553
11193
321
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett,hibátlan, d: 15,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m