Chinaware / Porcelain Number of items: 85
1777890
11206
321
Rosenthal madaras váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
1 000 HUF
1779729
11207
321
Kobaltkék kínai váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm
1 200 HUF
1778721
11208
321
Mokkás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
3 000 HUF
1750238
11209
321
Vándorló fiú, porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 15 cm
1750136
11210
321
2 db zebrás csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 5,5 ill. 12 cm
1 200 HUF
1777080
11211
321
Leveses tál, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, 31×24 cm
1 000 HUF
1776219
11212
321
Chokin New York emléktányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
5 000 HUF
701501
11213
321
11000
11 000 HUF
1782000
11214
321
Jelzett vajtartó, kézzel festett, hibátlan, d:19 cm, m:9 cm 1781518
11215
321
Retró váza, kézzel festett táncosnővel, jelzés nélkül, kopott, m: 29,5 cm 1750249
11216
321
Kézzel festett kancsó, máz hibás, jelzés nélkül, m:13 cm
1 000 HUF
1642775
11217
321
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house