Chinaware / Porcelain Number of items: 85
1742966
11194
321
Hollóházi Tata emlék sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1 000 HUF
1736676
11195
321
Hollóházi mokkás csésze és alj ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan
2 800 HUF
1779922
11196
321
Hollóházi tálkák és hamuzó, tálkák (2 db): Szász Endre tervezte, hamuzó: Jurcsák László tervezte, matricás, jelzett, kopott, 14×12 cm, d:15,5 cm, d:17,5 cm
6 000 HUF
1782006
11197
321
Hollóházi fuvolás, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm 1781928
11198
321
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1781564
11199
321
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14 cm
1016504
11200
321
1 200 HUF
1780502
11201
321
Kalapos fiú, kis porcelán figura, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1780504
11202
321
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm
1 600 HUF
1777805
11203
321
Porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 21 cm
1 000 HUF
1779999
11204
321
MTP porcelán karaffa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 32 cm
2 000 HUF
1779819
11205
321
MTP madaras porcelán váza fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 33,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house