Number of items: 85
1781467
11157
321
5 000 HUF
1750254
11158
321
Herendi ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett (koronás), kopott, 7,5×4,5 cm
9 000 HUF
1753152
11159
321
Herendi csipkebogyó mintás talpas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
16 000 HUF
1780500
11160
321
Zsolnay gerezdes kisváza, részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
1781377
11161
321
Zsolnay ginkgo biloba medál, kézzel festett, jelzett, nagyon apró mázhibával, díszdobozban, 5×4 cm
4 000 HUF
1777603
11163
321
Zsolnay eozin mázas angyalos szenteltvíztartó, jelzett, kis kopásokkal, 18×7,5×5 cm
7 000 HUF
1776518
11164
321
Zsolnay pillangó mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm
4 000 HUF
1743345
11165
321
Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, h:8 cm
2 000 HUF
1779279
11166
321
Zsolnay tányér készlet (süteményes (6db), lapos (5 db), mély (6db)) , jelzett, kopott aranyozás, d:18,5-23,5 cm
8 000 HUF
1750271
11167
321
Zsolnay virág mintás tégely, matricás, jelzett, kopott, m:4,5 cm
1 000 HUF
1760679
11168
321
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:12 cm
5 000 HUF
1780505
11169
321
Drasche madaras lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m