Books: Other rarities Number of items: 400
1580768
15964
298
2200
Margaret Mitchell: Elfujta a szél. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Uj Idok Irodami Intézet Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító foltos, és gerince kissé sérült, a papírborító szakadozott.
2 200 HUF
1456452
15965
298
6 000 HUF
1320679
15966
298
1 000 HUF
1183420
15967
298
1 000 HUF
1219478
15968
298
100
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel. 1457631
15969
298
Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
1 200 HUF
961510
15970
298
100
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban. 1443897
15971
298
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
1 000 HUF
1372032
15972
298
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
1 000 HUF
1499124
15974
298
2 000 HUF
1429366
15975
298
5 000 HUF
1560064
15976
298
Vegyes könyvtétel, 2 db: Örkény István: Babik. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house