Number of items: 400

15844.

2 600 HUF
7,05

15845.

24 000 HUF
65,04
75,00

Henri Michaux: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/100) a rajzoló által aláírt példány.
15846.

2 600 HUF
7,05

15847.

6 000 HUF

Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
15848.

2 200 HUF
5,96
6,88

Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, egy-két lap tetején, alján lévő díszítést kiszíneztek.
15849.

1 600 HUF

Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla. Harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp., 1932, MEFHOSZ, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés. A diákszokásokat, diákdalokat tárgyaló tanulmánnyal, több selmecbányai dallal.
15850.

1 600 HUF

Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp., 1942., Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, és foltos elülső szennylappal, és címoldallal, ajándékozási sorokkal. A címlap és a népi rajzok Laczkovich Piroska kezevonása. Papírkötésben
15851.

1 200 HUF

Dénes Gizella: Császármadár. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból. Kiadói kartonált papírkötésben
15852.

1 600 HUF

Haja, haja virágom. Virágénekek Szabó T. Attila gondozásában, és bevezetőjével. Gy. Szabó Béla eredeti dúcokról nyomtatott fametszeteivel. Bp., 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védborítóban.
15853.

1 200 HUF

15854.

1 200 HUF

Kassák Lajos: Emberek és sorsok. Bp., 1943, Stilus Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal. Első kiadás.
15855.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF