Books: Other rarities Number of items: 400
1581013
15952
298
Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
2 000 HUF
1592259
15953
298
Vegyes könyvtétel: magyar és külföldi szépirodalom vegyesen, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban, díszes kötésben, összesen 13 db
2 000 HUF
1595446
15954
298
Shakespeare's dramatische Werke. 3., 5-6. köt. Berlin, 1874, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung.Megviselt vászonkötésben.
1 000 HUF
1592781
15955
298
Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Bp., 1986, Medicina. Würtz Ádám illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1592248
15956
298
Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban.
1 600 HUF
1592254
15957
298
2 000 HUF
1593017
15958
298
Cion bölcseinek jegyzőkönyve. h. n., é. n., n. n. Papírkötésben, jó állapotban. 1592233
15959
298
1592243
15960
298
1 000 HUF
1596127
15961
298
2 600 HUF
1596113
15962
298
Faragó Ödön: Írások és emlékek. Ungvár (Uzshorod), 1933, Lám Elemér Rt. Kiadói papírkötés, javításokkal, restaurált példány, a borító hátoldalán ceruzás ráírás. A szerző, Faragó Ödön (1876-1958) színész, rendező, színiigazgató által Kürthy György (1882-1972) színész, színházigazgató, díszlettervező, írónak dedikált példány.
5 000 HUF
1580809
15963
298
2 Kötet a Magyar Asszonyok könyve sorozatból: Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Dénes Gizella: Ezüstnyárfák. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, kissé foltos lapszélekkel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house