https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 400

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.
1
16013.

Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
1
16014.

Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1
16015.

Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt.  Kiadói papírkötés.
1
16016.

Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artúr életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16017.

Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artúr életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza Tóth Béla. Mühlbeck Károly rajzaival. 1. kötet. 10. füzet. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 33-80 p. Kiadói papírkötésben.
1
16018.

A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza Tóth Béla. Mühlbeck Károly rajzaival. 1. kötet. 10. füzet. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 33-80 p. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések.  Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
1
16019.

Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Podhraczky István: Még félúton. Szentendre, 1997. Vajda Lajos Stúdió Kulturális  Egyesület. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
1
16020.

Podhraczky István: Még félúton. Szentendre, 1997. Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
1
16021.

Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
1
16022.

Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Sík Sándor Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp., 1944, Pallas. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító részben elvált a gerinctől, a gerince hiányos, de belül jó állapotban.
1
16023.

Sík Sándor Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp., 1944, Pallas. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító részben elvált a gerinctől, a gerince hiányos, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16024.

Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment