https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 400
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1542882
16025
298
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Élményképek Experience in Images. MŰPA Élmény sorozat. Bp., é.n., Művészetek Palotája. Kiadói papírkötés, kiadói papírtokban, magyar és angol nyelven.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1426627
16026
298
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott gerinccel. Töredék kötet.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1388232
16027
298
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Somogyi Ede (szerk.): Magyar Lexikon 3 száma. ( 26.,27.,36. számok.) Budapest, 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói papírkötés. Három melléklettel. 26-27. füzet felvágatlan példányok.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1532194
16028
298
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simonov, Konstantin: Zhivie i mertvie. 1-3. köt. Moszkva, 1977, Sovyetskiy pisatel'. Vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding, in good condition.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1529914
16029
298
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes irodalmi könyvtétel, 3 db: Kortárs magyar írók kislexikona. 1959-1988. Szerk.: Fazekas István. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Vajda György Mihály, Pál József: A világirodalom története évszámokban. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Berencz János: Verne kislexikon. Bp., 1997, Kossuth Nyomda Rt. Pallas Stúdiója - Atticus Antikvárium és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1529733
16030
298
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Laczkó Krisztina, Mártonfi Attila: Helyesírás. Bp., 2004, Osiris. Magyar Nyelv Kézikönyvtára. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 800 HUF
1529738
16031
298
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyelvművelő Kézikönyv I-II. Szerk.: Grétsy László, Kovalovszly Miklós. Bp., 1980, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1529778
16032
298
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes számítástechnikai könyvtétel, 4 db: Farkas Ernő: PC-szótár. Szerk.: Jakab Ágnes. Alaplap Könyvek 7. Debrecen, 1993, Cédrus Kiadó. Kiadói papírkötés. Mi micsoda magyarul a számítástechnikában. Szerk.: Kis Ádám. Bp., 19869, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés. Számítástechnikai Kisszótár. Diák-Kiskönyvtár. Szerk.: Mrsán Zoltán. Diáktéka kiadó. Kiadói papírkötés. Vezetési, szervezési, információs, és számítástechnikai értelmező szótár. Bp., 1974, KGM MTTI. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
1529356
16033
298
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1496213
16034
298
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1941, Révai. Illusztrált, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1547584
16035
298
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bóta Gábor, Gervai András, Szigethy Gábor: Kállai. Bp., é.n., Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1547575
16036
298
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sugár Róbert: Volt egyszer egy Rátonyi. h.n., 1993, Telerádió Reklámszerkesztőség-ROKA-Ex. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment