Number of items: 121
1461890
11197
283
Német porcelán kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17 cm, m: 9 cm
1 600 HUF
1461904
11198
283
Victoria csehszlovák városképes bonbonier, matricás, jelzett, d: 13 cm
1 400 HUF
1470183
11199
283
30000
Kézzel festett virág mintás füles váza, jelzés nélkül, kopott, m:27 cm
30 000 HUF
1470208
11200
283
Kínai porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
1 000 HUF
1470217
11201
283
2 000 HUF
1470290
11202
283
Csehszlovák mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
4 000 HUF
1470930
11203
283
"HUNFILA 2009" feliratú porcelán sörös korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
1 000 HUF
1470436
11204
283
Csehszlovák porcelán pipatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x14 cm
1 000 HUF
1470444
11205
283
Két kardos virágmintás kis váza, jelzett, kézzel festett, apró hibával, m: 11 cm
1 600 HUF
1462737
11206
283
Franz Grillparzer(1791-1872) biszkvit büszt, hibátlan, jelzés nélkül, m: 20 cm
1 600 HUF
1471437
11207
283
Kelet-német virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, 7x3 cm
1 200 HUF
1471468
11208
283
Kelet-német virágmintás porcelán dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, 12x9x4 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m