Number of items: 121
1471521
11209
283
Kelet-német virágmintás porcelán hamuzó, matricás, hibátlan, jelzett, d: 13 cm
1 200 HUF
1471574
11210
283
Kelet-német virágmintás porcelán vázapár(2 db), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 és 21 cm
1 800 HUF
997384
11211
283
Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
997414
11212
283
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
1429371
11213
283
Kínai padlóváza, részben kézzel festett, jelzett, kínai igazolással, hibátlan, m:47 cm, d:32 cm
12 000 HUF
1295080
11214
283
Vegyes porcelán tétel: kávéscsészék, csészealjak, kistányér, dísztányér, stb., 8 db
1430812
11215
283
Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
8 000 HUF
1392482
11216
283
4 000 HUF
1373553
11217
283
Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
16 000 HUF
1275135
11218
283
1 200 HUF
1466652
11219
283
Satsuma váza, jelzett, részben kézzel festett, hibátlan, m:23 cm
2 000 HUF
1370113
11220
283
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:63 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m