Number of items: 121

Kelet-német virágmintás porcelán hamuzó, matricás, hibátlan, jelzett, d: 13 cm
11209.

1 200 HUF

Kelet-német virágmintás porcelán vázapár(2 db), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 és 21 cm
11210.

1 800 HUF

Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
11211.

800 HUF

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11212.

800 HUF

Kínai padlóváza, részben kézzel festett,  jelzett, kínai igazolással, hibátlan, m:47 cm, d:32 cm
11213.

12 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: kávéscsészék, csészealjak, kistányér, dísztányér, stb., 8 db
11214.

800 HUF

Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11215.

8 000 HUF

11216.

4 000 HUF

Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
11217.

16 000 HUF
43,36
50,00

11218.

1 200 HUF

Satsuma váza, jelzett, részben kézzel festett, hibátlan, m:23 cm
11219.

2 000 HUF
20

Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:63 cm
11220.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF