Number of items: 121

11185.

6 000 HUF

11186.

30 000 HUF
81,30
93,75

11187.

20 000 HUF
54,20
62,50

11188.

3 000 HUF

Lippelsdorf kalapos asszony, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11189.

2 000 HUF
23

Lippelsdorf férfi mandolinnal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11190.

2 000 HUF
22

11191.

18 000 HUF
48,78
56,25

Harmonia spanyol porcelán kávéscsésze szett (7 db), matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 7 cm
11192.

1 200 HUF

11193.

4 000 HUF

Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11194.

6 000 HUF

Jelzett (Minton CPN) 2 db alátét, matricás, hibátlan, d:10,5 és 12 cm
11195.

1 000 HUF

11196.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF