Number of items: 121
1453036
11173
283
Drasche retró játszó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
4 000 HUF
1424832
11174
283
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm
1 000 HUF
1424845
11175
283
Jelzett gyermekek figurapár, kézzel festett, alján öntési hibával, 9x7 cm
1 000 HUF
1463883
11176
283
Sonesta porcelán mokkás készlet, 6 db csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6,5 cm
1 000 HUF
1470069
11177
283
Wedgwood biszkvit fekete váza, jelzett, sérüléssel, m: 16 cm
2 000 HUF
1470590
11178
283
Rosenthal rózsamintás asztali dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm, m: 6 cm
1 800 HUF
1470401
11179
283
Meisseni virágmintás porcelán tányér, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 28 cm
1 000 HUF
1470411
11180
283
Meisseni porcelán falikép, jelzett, matricás, hibátlan, 16x20 cm
1 000 HUF
1470418
11181
283
Wedgwood biszkvit porcelán dísztálkák, hibátlanok, jelzettek, d: 11 cm, 11x12 cm
1 600 HUF
1470441
11182
283
Meisseni virágmintás mokkás csésze csészealjjal, matricás, jelzett, javítással
1 000 HUF
1463454
11183
283
Decopex tányér Mindszet, Szent Imre kápolna képével, matricés, jelzett, hibátlan, tanusítvánnyal, d:19,5 cm
1 000 HUF
1463444
11184
283
Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m