Number of items: 164

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm
11153.

1 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás hamuzó és virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, 11×7-12×8 cm
11154.

1 200 HUF

Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
11155.

1 200 HUF

Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm
11156.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay virág mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11157.

2 600 HUF
7,05

11158.

3 000 HUF

Zsolnay búbos vöcsök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11159.

1 000 HUF

Zsolnay róka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11160.

1 000 HUF

Virágmintás Zsolnay süteményes készlet: 1 db kínáló tányér, d: 25,5 cm + 4 db kistányér, d: 17 cm, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal
11162.

3 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás tányér, jelzett, hibátlan,  d:23,5 cm
11163.

1 400 HUF

Zsolnay Hófehérke és hét törpés  mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
11164.

3 000 HUF

Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
11165.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF