Number of items: 164
1240518
11153
255
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm
1 000 HUF
1240456
11154
255
Zsolnay pillangó mintás hamuzó és virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, 11×7-12×8 cm
1 200 HUF
1240779
11155
255
Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
1 200 HUF
1245990
11156
255
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm
3 600 HUF
1240686
11157
255
Zsolnay virág mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
2 600 HUF
1239322
11158
255
3 000 HUF
1240537
11159
255
Zsolnay búbos vöcsök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1 000 HUF
1240526
11160
255
Zsolnay róka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm
1 000 HUF
1245911
11162
255
Virágmintás Zsolnay süteményes készlet: 1 db kínáló tányér, d: 25,5 cm + 4 db kistányér, d: 17 cm, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal
3 000 HUF
1240387
11163
255
Zsolnay Pompadour mintás tányér, jelzett, hibátlan, d:23,5 cm
1 400 HUF
1240482
11164
255
Zsolnay Hófehérke és hét törpés mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
3 000 HUF
1247886
11165
255
Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m