Number of items: 164

Hollóházi Jurcsák-féle váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11178.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
11179.

5 000 HUF

Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
11180.

1 200 HUF

Hollóházi porcelán matricás bonbonnier, hibátlan. 10x17 cm
11181.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20×8×11,5 cm
11183.

800 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11184.

3 000 HUF

11185.

3 000 HUF

Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11186.

3 000 HUF

Hollóházi asztali készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3db
11187.

2 000 HUF

11188.

1 000 HUF

11189.

5 000 HUF

Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
11190.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF