Chinaware / Porcelain Number of items: 164
1242970
11178
255
2200
Hollóházi Jurcsák-féle váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
2 200 HUF
1223901
11179
255
Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
5 000 HUF
1224723
11180
255
Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
1 200 HUF
1223975
11181
255
Hollóházi porcelán matricás bonbonnier, hibátlan. 10x17 cm
1 000 HUF
1229239
11183
255
Hollóházi porcelán fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20×8×11,5 cm 1226544
11184
255
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
3 000 HUF
1104492
11185
255
3 000 HUF
1211878
11186
255
Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
3 000 HUF
1221363
11187
255
Hollóházi asztali készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3db
2 000 HUF
1209663
11188
255
1 000 HUF
1230612
11189
255
5 000 HUF
1227636
11190
255
Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house