Chinaware / Porcelain Number of items: 164
1243929
11275
255
Karolnia lengyel porcelán falitányér "Polonez" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
1 000 HUF
1243482
11276
255
2 000 HUF
1243500
11277
255
2 000 HUF
1243645
11278
255
Dekoratív áttört porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 20 cm
1 000 HUF
1243406
11279
255
Legyező alakú madárkás japán porcelán hamutartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×12 cm
1243320
11280
255
1 000 HUF
1243132
11281
255
A Lourdes-i Madonnát ábrázoló porcelán tál, sorszámozott, matricás, hibátlan, jelzett, 22x17 cm
3 000 HUF
1243107
11282
255
Csehszlovák porcelán süteményes készlet, mitológiai jelenetekkel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 40x15 cm, d: 15 cm, összesen 7 db
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house