Number of items: 164

Herendi (óherendi) petrezselyem mintás tányér, kis kopásnyomokkal, jelzett, d:25 cm
11141.

1 200 HUF

11142.

800 HUF

Apponyi mintás Herendi fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
11143.

3 600 HUF
9,76
11,25

Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
11144.

3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi petrezselyemmintás hamutálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×9 cm
11145.

1 600 HUF

11146.

1 800 HUF

cca 1890 Zsolnay csempe a kisföldalattiról, fa dobozban, fotóval, feliratozva, 7,5x15 cm
11147.

3 000 HUF

Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm
11148.

22 000 HUF
59,62
68,75

11149.

6 000 HUF

Zsolnay Jamboree szarvas, mázas kerámia hibátlan, jelzett, 20x17x10 cm
11150.

10 000 HUF

Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm
11151.

5 000 HUF

11152.

9 500 HUF
25,75
29,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF