Books: Other rarities Number of items: 250
1241962
14268
255
3400
Féja Géza: Nagy vállalkozások kora. A magyar irodalom története 1867-től napjainkig. Bp., 1943, Magyar Élet. A szerző saját kezű ajánló soraival és dedikációjával. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
3 400 HUF
1248406
14269
255
7 000 HUF
1246989
14270
255
3 db művészeti könyv-A látás iskolája, Tanulmányok a vizuális esztétikai nevelésről. Gyoma, 1977, Corvina Kiadó; Vayer Lajos: Témák, formák, ideák. Bp., 1989, Corvina Kiadó; Max Dvorak: A művészet szemlélete. Gyoma, 1980, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1240414
14271
255
Ifju szivekben élek. A magyar fiatalság hitvallása Ady Endre költészetének történelmi tanulságai mellett. Bp. 1928, Híd. 63 p. Kiadói, kissé foltos illusztrált papírborítóban, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
1 400 HUF
1240399
14272
255
Kosztolányi Dezső: Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Az előszót Horthy Miklós írta. Bp., 1920, Pallas. 236 p. Kihajtható térképpel. Kiadói kopottas-foltos papírkötésben, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
2 400 HUF
1240461
14273
255
Charles Dickens: A Pickwick-klub I-IV. Angol eredetiből fordította Szini Gyula. Bp., é.n., Gutenberg. Korabeli egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1240699
14274
255
1 200 HUF
1241332
14275
255
Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Bp. 1958, Európa. 127 p. Hincz Gyula rajzaival. Kiadói félbőrkötésben.
2 000 HUF
1248680
14276
255
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopott állapotban.
1 000 HUF
1248697
14277
255
Balázs Béla: A vándor énekel Op.II. Bp., 1911, A Nyugat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
1248708
14278
255
Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Első kiadás! Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
1248716
14279
255
Ady Endre: Új versek. Ötödik kiadás. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, ragasztva, kopott állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house