Number of items: 250

Féja Géza: Nagy vállalkozások kora. A magyar irodalom története 1867-től napjainkig. Bp., 1943, Magyar Élet. A szerző saját kezű ajánló soraival és dedikációjával. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14268.

3 400 HUF
9,21
10,63

14269.

7 000 HUF
18,97
21,88

3 db művészeti könyv-A látás iskolája, Tanulmányok a vizuális esztétikai nevelésről. Gyoma, 1977, Corvina Kiadó; Vayer Lajos: Témák, formák, ideák. Bp., 1989, Corvina Kiadó; Max Dvorak: A művészet szemlélete. Gyoma, 1980, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14270.

1 000 HUF

Ifju szivekben élek. A magyar fiatalság hitvallása Ady Endre költészetének történelmi tanulságai mellett. Bp. 1928, Híd. 63 p. Kiadói, kissé foltos illusztrált papírborítóban, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
14271.

1 400 HUF

Kosztolányi Dezső: Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Az előszót Horthy Miklós írta. Bp., 1920, Pallas. 236 p. Kihajtható térképpel. Kiadói kopottas-foltos papírkötésben, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
14272.

2 400 HUF

Charles Dickens: A Pickwick-klub I-IV. Angol eredetiből fordította Szini Gyula. Bp., é.n., Gutenberg. Korabeli egészvászon-kötésben.
14273.

2 000 HUF

14274.

1 200 HUF

Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Bp. 1958, Európa. 127 p. Hincz Gyula rajzaival. Kiadói félbőrkötésben.
14275.

2 000 HUF

Orbán Dezső: Gutenberg. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopott állapotban.
14276.

1 000 HUF

Balázs Béla: A vándor énekel Op.II. Bp., 1911, A Nyugat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
14277.

3 000 HUF

Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Első kiadás! Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14278.

1 600 HUF

Ady Endre: Új versek. Ötödik kiadás. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, ragasztva, kopott állapotban.
14279.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF