Books: Other rarities Number of items: 250
1244970
14232
255
Henry James: A csavar fordul egyet. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 113. számú példány.
1 200 HUF
1224746
14233
255
Mécs László válogatott költeményei. Összeállította: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1 200 HUF
1248435
14234
255
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Révai. 201 p. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Első kiadás!
2 400 HUF
1248385
14235
255
Heltai Jenő A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Fáy Dezső képeivel. 2. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum. 166 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző aláírásával.
2 400 HUF
1243280
14236
255
Bornemisza Péter: Tragoedia magiar nelvenn, az Sophocles Electraiabol Nagiob rezre forditatot, ez az Kerezteneknek erkoeczöknek iobitasokra peldaúl szepen jateknak mogia szerint rendeltetet Pesti Bornemizzá Peter deak altal. 1558. Hasonmás kiadás. Bp. 1923, Állami Térképészet. 68 lev., VII l. (utószó, melyet Ferenczi Zoltán írt). ,,Ezt a művet felfedezte dr. Krüger Herman Anders úr Gothában, sajtó alá rendezte Ferenczi Zoltán, kiadta Rényi Károly fotolitografiában merített papírra, nyomtatta 300 számozott és aláírt példányban a m. k. Állami Térképészet." 299. számú, aláírt példány. Kiadói papírborítóban, pótolt gerinccel.
3 000 HUF
1248912
14237
255
Szentmihályiné Szabó Mária: Zrínyi Ilona. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
1242505
14238
255
Pálfai János: Futball iskola. I.Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1244975
14239
255
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Korabeli félvászonkötésben, a címlap felső része hiányzik.
1 200 HUF
1227257
14240
255
Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp., [1943], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
1241312
14241
255
Wilde Oszkár: Versek. (Wilde Oszkár összes művei) Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas, több helyütt foltos egészvászon sorozatkötésben.
1 000 HUF
1245739
14242
255
Hegedüs Gyula: Emlékezések. Bp. 1921. Légrády. 105 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a gerinc kissé hiányos.
1 200 HUF
1250240
14243
255
Molinier: Cent photographies érotiques. Images obliques. Borderie, 1979. Transzvesztita művészi pornográf képekkel.Kiadói egészvászon kötésben.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house