Number of items: 250

Jókai Mór összes művei, 12 kötet (27., 29., 32., 55., 63., 67., 70., 72., 75., 77., 81., 100). Bp., 1905-07, Révai Testvérek. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincnél kissé hibásak.
14256.

3 000 HUF

Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p.Kopott aranyozású festett, kiadói egészvászon kötésben. Belső címlap hiányzik.
14257.

1 000 HUF

A búrok magyar vitéze. Egy magyar fiu kalandos története. Wildenstein műve után átdolgozta Földes Géza. Bp., 1900, Lampel R. 183 p. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
14258.

2 000 HUF

Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!
14259.

15 000 HUF
40,65
46,88

14260.

1 800 HUF

14261.

2 000 HUF

Pázmány Péter válogatott munkái. Szerkesztette: Bellaagh Aladár. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. Korabeli aranyozott, dekoratív egészvászon-kötésben.
14262.

1 000 HUF

Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
14263.

2 000 HUF

Turáni regék és mondák a világ teremtéséről. Az eredeti mondákból feldolgozta Baráthosi-Balogh Benedek. Bp., 1926, szerzői kiadás. 159 p. Held nyomda. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben.
14264.

2 000 HUF

14265.

1 200 HUF

P. Gulácsy Irén: Pax vobis. Regény három kötetben (egybekötve). Bp., 1938., Singer és Wolfner.  Kiadói kopottas, laza félvászonkötésben, a hátsó eléőzéklap hiányzik. Dedikált példány!
14266.

2 000 HUF

Kisfaludy Károly minden munkái III. Pest, 1843., Kilián György k. 351 p. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlap és az előzéklapok hiányoznak.
14267.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF