Books: Other rarities Number of items: 250
1247283
14196
255
vitéz Somogyváry Gyula: Virrasztó a ködben. Versek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1 200 HUF
1242358
14197
255
1 200 HUF
1246173
14198
255
2 000 HUF
1231042
14199
255
Arcübasew: Szanin. Teljes kiadás. Bp., 1918, Rozsnyai Károly Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
2 000 HUF
1240771
14200
255
gróf Vay Sándor: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., O.M.T. Légrády. 195 p. Korabeli félvászonkötésben.
1 800 HUF
1240757
14201
255
2 000 HUF
1240738
14202
255
1 800 HUF
1244966
14203
255
Cesare Pavese: Az ördög kastélya. Illusztrálta Gyulai Líviusz. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 387. számú példány.
1 200 HUF
1248163
14204
255
Cserkészpróbák könyve I. Temesy Győző cserkészkönyve nyomán szerk. Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940. M. Cserkészszöv. (Élet ny.) 408 p. Korabeli viseltes, sérült gerincű félvászon-kötésben. Az eredit borító felragasztva.
1 000 HUF
1243198
14205
255
Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Reprint kiadás. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Kiadói keménykötésben, kiadói védőtokban.
2 000 HUF
1244548
14206
255
1 200 HUF
1248882
14207
255
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house