Books: History

Number of items: 88

13846.

6 000 HUF

Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
13847.

1 800 HUF

13848.

2 800 HUF

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt. (egybekötve).  1. Így kezdődött. Apis és este. 2. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig.  3. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp. 1938. Grill Károly. Számozott bibliofil egészbőr-kötésben. A műből biblianyomó papírosra nyomva, bőrbe kötve 300 példány készült; ez a 10 sz. példány. A gerinc kissé sérült, az előzéklap szakadozott, az első címlap hiányzik.
13849.

2 000 HUF

A Festetics-kódex. Hasonmás kiadás. Szerkeszti Molnár József. Bp., 1977, ELTE. 712 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Mindössze 400 példányban jelent meg.
13850.

2 000 HUF

Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata.
13851.

6 000 HUF

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
13852.

10 000 HUF

Soltész István: Rajk-dosszié. Bp., é. n., Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Béládi László, Krausz Tamás: Sztálin. Történelmi vázlat. Bp., é. n., Láng Kiadó (Korképek és kórképek). Papírkötésben, jó állapotban.
13853.

800 HUF

Kórházépítés Budapesten. Bp., 1984, Interprint. Kiadói papírkötésben.
13854.

800 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói papírkötésben.
13855.

800 HUF

A világháboru okiratai. Összeáll. Eduard Bernstein. A német fehérkönyv. Bp., é.n., Népszava. 56 p. Kiadói, gerincén kissé sérül papírkötésben.
13856.

1 800 HUF

Németh Andor: Metternich vagy a diplomáciai magas iskolája. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben.
13857.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF