Books: History

Number of items: 88

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. köttet egybe kötve. Bp., 1909,Genius. Félvászon kötésben.
13870.

3 000 HUF

Lucien Murat hercegnő: Nagy Katalin xcárnő szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13871.

1 200 HUF

Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  Az gerincen apró sérülés.
13872.

1 200 HUF

Rafael Sabatini: Borgia Caesar élete I-II. Ford. Kiss Dezső. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói egységes, aranyozott egészvászon-kötésben. Az első kötet gerincén apró sérülés.
13873.

2 000 HUF

Maurice Paléologue: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford. Ignotus és Szini Gyula. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  Az gerincen apró sérülés.
13874.

1 200 HUF

Marius André: Kolumbusz Kristóf igazi kalandja. Ford. Sándor Imre. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13875.

1 200 HUF

Paul Reboux: Madame du Barry szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.
13876.

1 200 HUF

Maurice Paléologue: Cavour, a nagy realista. Ford. Ignotus és Szini Gyula. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13877.

1 200 HUF

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1935, Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
13878.

1 800 HUF

Ciano naplója 1939-1943. Gróf Galeazzo Ciano olaszkülügyminiszter, 1936-1943 teljes, rövidítés nélküli naplói. Szerk. Hugh Gibson. Bev. Sumner Wells. Ford. Bányász György. Bp., é.n. Athenaeum. 538 p. Kiadói félvászonkötésben. A könyv sérült gerincét korábban megerősítették, emiatt a kötet merev tartású.
13879.

2 800 HUF

Marczali Henrik: Az abszolutizmus kora. Nagy Képes Világtörténet IX. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
13880.

2 600 HUF
7,05

Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.) Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
13881.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF