Books: History Number of items: 88
1242156
13882
255
Books: History
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1-3. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Megviselt állapotú, szakadt gerincű aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1213507
13883
255
Books: History
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora 16 képpel. Bp., 1932,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1248324
13884
255
Books: History
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Második kiadás. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége(Magyar Egyetemi Nyomda). Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1248467
13885
255
Books: History
2 000 HUF
1243463
13886
255
Books: History
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Félvászon kötésben, ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.
4 000 HUF
1240016
13887
255
Books: History
Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin. A császárváros regénye. Ford.: Ifj. Vajda János. Bp., 1941, Béta. 332 p. Kiadói félvászonkötésben.
1 200 HUF
1224300
13888
255
Books: History
5 000 HUF
1224311
13889
255
Books: History
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A gerince kissé kopottas.
3 000 HUF
1138661
13890
255
Books: History
4 000 HUF
1224669
13891
255
2200
Books: History
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
2 200 HUF
1131231
13892
255
Books: History
1 600 HUF
1246471
13893
255
Books: History
Voltaire: Histoire de Charles XII. Leipzig, 1845, Bern. Tauchnitz Jeune. 248 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house