Books: History

Number of items: 88

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1-3. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Megviselt állapotú, szakadt gerincű aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13882.

1 000 HUF

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora 16 képpel. Bp., 1932,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
13883.

1 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Második kiadás. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége(Magyar Egyetemi Nyomda). Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
13884.

1 000 HUF

13885.

2 000 HUF

Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Félvászon kötésben, ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.
13886.

4 000 HUF
9

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin. A császárváros regénye. Ford.: Ifj. Vajda János. Bp., 1941, Béta. 332 p. Kiadói félvászonkötésben.
13887.

1 200 HUF

13888.

5 000 HUF

Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A gerince kissé kopottas.
13889.

3 000 HUF

13890.

4 000 HUF

H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
13891.

2 200 HUF
5,96
6,88

13892.

1 600 HUF

Voltaire: Histoire de Charles XII. Leipzig, 1845, Bern. Tauchnitz Jeune. 248 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban.
13893.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF