Books: History

Number of items: 88

13821.

1 000 HUF

Tisza István emléke. A Kisfaludy Társaságban tartott előadások. Bp., 1921, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
13823.

1 000 HUF

Nagy Lenke: Crescence. Gróf Széchenyi Istvánné élete. Pécs, Danubia Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, szétesett, kopottas állapotban.
13824.

1 600 HUF

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. 335 p. Kiadói papírkötésben.
13825.

1 200 HUF

13826.

10 000 HUF

13827.

2 000 HUF

13828.

14 000 HUF
37,94
43,75

13829.

50 000 HUF
135,50
156,25

Vukovics Sebő visszaemlékezései 1849-re. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta Katona Tamás. 1982, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13830.

1 000 HUF

Gudenus János József, Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., Mozaik,  1989. Kiadói papírkötésben.
13831.

1 000 HUF

Csapodi Csaba: Eszterházy Miklós nádor 1583-1645. (Magyar életrajzok. Szerkeszti Szekfű Gyula) Bp., 1942, Franklin-Társulat. 171 p. Kiadói félvászonkötésben.
13832.

1 800 HUF

Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1937. XVII. évf. Bp., 1937, Pallas. 412 p. Szövegközti térképekkel. Kiadói foltos egészvászon-kötésben
13833.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF