Books: History

Number of items: 88

A Magyar Vörös-Kereszt Egylet Almanachja 1927. Bp., 1927, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13834.

1 200 HUF

Európáról és Magyarországról. Szerkeszti Szabolcs Ottó. 104 p. Bp., 1996, ELTE BTK-MTT Tanári Tagozata. Ragasztott papírkötésben, jó állapotban.
13835.

1 000 HUF

Baján Mihály: László főherczeg élete és halála. Bp., 1896, Szent István Társulat. Megviselt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13836.

1 400 HUF

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, celluxszal javított, kopott állapotban.
13837.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13838.

1 200 HUF

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. Félvászon kötés, illusztrált.
13839.

800 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13840.

1 600 HUF

13841.

50 000 HUF
135,50
156,25

13842.

3 000 HUF

13843.

1 000 HUF

13844.

3 000 HUF

13845.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF